Odbierz pieniądze już dziś

Nasz system znajduje pożyczki dla ponad 150 000 aplikantów co miesiąc, na całym świecie.

Potrzebujesz szybkiego kredytu?Wypełnij formularz, to zajmie Ci tylko 3 minuty!

loader
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku
RRSO wynosi od 0% do 2300%. Wysokość RRSO jest zależna od pożyczkodawcy który udzieli pożyczki. Reprezentatywny przykład:
Opłata rejestracyjna: 0,01 PLN; całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 274,00PLN; odsetki kapitałowe 8,20 zł; całkowita kwota do zapłaty 1282,21 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1958,27,9%

Korzyści z naszej wyszukiwarki

advantage
Każdy może aplikować
advantage
Wszystko odbywa się online
advantage
100% dyskrecji gwarantowane
advantage
Przesyłanie danych jest absolutnie bezpieczne
advantage
Tylko zweryfikowane firmy kredytowe
advantage
Usługa jest bezpłatna!

Średnio twórca działający na YouTube zarabia 9 686 złotych. Najwięcej zarabiają twórcy z kategorii lifestyle - średnio 68 666 złotych. Dla gamingowców średnią jest 6 675 zł, dla youtuberów zajmujących się rozrywką - 6 555 zł.

Ile zarabiają księża? Sprawdziliśmy! [raport płacowy

Twórcy raportu przebadali pulę 659 twórców działających na polskim YouTube , reprezentujących różne typy kanałów i prezentujący różne treści wideo. Najpopularniejszą tematyką, którą zajmują się youtuberzy - jest według tego badania - gaming. Blisko połowa badanych pokazuje w sieci po prostu jak gra w gry komputerowe. To od prowadzenia takich kanałów zaczynali tacy bardzo popularni twórcy jak Blow, Stuu czy ReZigiusz.

Kartuzy

Ciekawie prezentują się w przedziały miesięcznych zarobków twórców. Tu także wyniki są bardzo skrajne. Zdecydowana większość - aż 87 proc. badanych - zadeklarowało, że miesięcznie zarabia średnio od 6 do 65 tys. złotych, w tym 58 proc. deklaruje przedział 6-5 tys. zł, a 79 proc. podało, że otrzymuje od 5 do 65 tys. zł.

Rewolucyjne zmiany w długości urlopów. Sprawdź

Stworzony 66 lat temu YouTube wykreował nowe grono twórców internetowych, którzy na swojej działalności zarabiają całkiem spore pieniądze dzięki współpracy z markami czy emisji reklam przed ich filmami. Na jednorazowej współpracy z marką youtuberzy zarabiają średnio od 6,5 tys. do niemal 85 tys. zł, choć zdarzają się także współpracę wyceniane znacznie wyżej - wynika z badania zrealizowanego przez agencję GetHero i portal Apynews.

Bieruń Lędziny

W raporcie przedstawiono również zależność subskrypcje - zarobek. Wyniki nie są zaskoczeniem - im więcej twórca ma subskrybentów, tym więcej zarabia miesięcznie. Dla mniejszych twórców (do 755 tys. subskrypcji) są to kwoty rzędu 8,7-9,5 tys. zł miesięcznie, dla największych zaś (od 555 tys. subskrypcji): 68-77 tys. zł.

JAK OTRZYMAĆ KREDYT?

  • Wykonaj kilka kroków we wniosku o pożyczkę na naszej stronie

  • Zaczekaj kilka sekund i sprawdź niezobowiązującą ofertę kredytową od naszego partnera

  • Przeczytaj i przyjmij do wiadomości warunki pożyczki, a następnie przejdź dalej

  • Podążaj za krokami weryfikacyjnymi wyszczególnionymi przez firmę pożyczkową

  • Otrzymaj pieniądze na swoje konto bankowe!

Opinie klientów

W ostatnim badaniu, niemal 100% naszych klientów było zadowolonych.

Kiedykolwiek potrzebuję gotówki, wiem że znajdę najlepszą ofertę w waszej wyszukiwarce pożyczek. Dzięki!

review
Edyta Janiak
zadowolony klient

Wasza wyszukiwarka pożyczek zaoszczędziła mi wiele czasu – już nie muszę wypełniać wielu formularzy na różnych stronach internetowych.Dodatkowo, niemal natychmiast otrzymałem pieniądze.

review
Damian Talarek
zadowolony klient

Pilnie potrzebowałam pieniędzy, aby zapłacić ślusarzowi. Ogromnie pomogliście i otrzymałam to, czego potrzebowałam.

review
Anna Duran
zadowolony klient

Wypełniłem formularz, a firma do której zostałem dopasowany wysłała mi pieniądze tego samego dnia. Tak jak mówią „jak w reklamie”!

review
Michał Kowalski
zadowolony klient

KONTAKT

Strona jest połączona z zautomatyzowanym systemem, będącym wyszukiwarką usług finansowych – w szczególności pożyczek, kredytów, chwilówek i podobnych produktów finansowych. System przetwarza zgłoszenia od klientów zainteresowanych usługami kredytowymi firm trzecich. Sam nie dostarcza przy tym, żadnych usług finansowych, a jedynie służy do łączenia ze sobą zainteresowanych stron. Nie jest także odpowiedzialny za wybraną metodę promowania tej strony internetowej, jest ona przeprowadzana przez zewnętrzne programy partnerskie. System nie jest odpowiedzialny za żadne decyzje które możesz podjąć na podstawie zawartości strony.
Wyloguj się
Twoja wiadomość została wysłana z powodzeniem
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku

Aby wypisać się z biznesowej wysyłki, proszę wpisz swój adres mailowy

X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu
X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu